WYSKAKUJĄCE Problemy w pracy przez Internet w DOMU!

Czy Ciebie też to spotyka? Nagle coś nie działa tak jak powinno? Coś co miało zająć 2 minuty zajmuje kilka godzin albo dni bo coś się zacięło albo zmieniło? I nie wiesz jak to zrobić? I szukasz błędu całymi dniami i nocami? Masz DOŚĆ! Nerw Cie bierze!!! ????

Jeśli myślisz sobie, że to dlatego, że jesteś początkujący to JESTEŚ W BŁĘDZIE! To spotyka każdego i zawsze będzie Cię spotykać. Nie ważne jak bardzo zaawansowany w tym internetowym biznesie będziesz!

Przygotuj się na to!

W wideo omawiam jaki mnie spotkał problem wczoraj. I uwierz mi, że mogłabym takich wideo o wyskakujących problemach nagrywać kilka tygodniowo 😀

Zatem nie rezygnuj z eBiznesu dlatego, że masz jakiś problem…. Nie myśl sobie, że z Tobą jest coś nie tak. Nie myśl, że się nie nadajesz! Pamiętaj za każdym razem gdy wyskoczy Ci problem, że TAK JUŻ JEST. Że spotyka Cię to teraz i będzie spotykać w przyszłości. Zamiast się poddawać, szukaj rozwiązań, a znajdziesz się w grupie osób, które odnoszą sukcesy i o których inni myślą, że „oni to problemów nie mają!” 😀 hehe 😀 …

 

~~

joanna sitarz jak robic fb live

POTRZEBUJESZ KONSULTACJE?
Z czymś utknąłeś? Utknęłaś? Potrzebujesz omówić swój problem, pokazać ekran swojego monitora co tam Ci się dzieje? Nie jesteś w stanie samodzielnie tego ogarnąć?
KONSULTACJE to będzie rozwiązanie dla Ciebie…

UMÓW SIĘ TUTAJ>>>>

Słuchaj Audio

Na spacerze, w autobusie, w samochodzie. Aplikacja SoundCloud. Znajdziesz tam również wielu innych ciekawych ludzi, którzy nagrywają wspaniałe rzeczy. Można się wiele nauczyć i dowiedzieć przy okazji robienia czegoś innego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *