1 godzina

Możesz rozbić to na pół godzinne spotkania wtedy masz 2 spotkania po pół godziny.

Skorzystaj

1 godzina = 221,40 zł (netto 180 zł)
 

Pakiet 3 godzin

Możesz rozbić to na pół godzinne spotkania wtedy masz 6 spotkań po pół godziny. 

Skorzystaj

3 godzin = 553,50 zł (netto 450 zł)
(1 godzina = 184,50 zł – netto: 150 zł)

Pakiet 10 godzin

Możesz rozbić to na pół godzinne spotkania wtedy masz 20 spotkań po pół godziny. 

Skorzystaj

10 godzin = 1476 zł (netto 1200 zł)
(1 godzina = 147,60 zł – netto: 120 zł)

Co na tych spotkaniach możesz załatwić?

Sprawy związane z obsługą różnych narzędzi do online marketingu jak autoresponder, poczta Gmail, obsługa WordPress.

Sprawy związane z merytoryczną kwestią marketingu internetowego. Może nie masz na coś pomysłu, potrzebujesz to omówić, poszukać inspiracji, porozmawiać ze mną aby może wpaść na jakiś pomysł.

Kiedy możesz wykorzystać te godziny?

W dowolnym terminie. Nie ma żadnych ograniczeń w sensie przedawnienia. Jeśli chcesz możesz to wykorzystać w ciągu miesiąca lub pół roku czy roku.

Gdy potrzebujesz się spotkać należy ustalić ze mną termin, który będzie nam obojgu pasował, najlepiej wstępnie powiedzieć czego ma dotyczyć spotkanie, tak abym jak najlepiej mogła Ci pomóc i realizujemy umówioną konsultację.

DOCENIAJ SWÓJ CZAS

Inwestycja w tego typu konsultacje to po prostu
Twój Szybszy Tor Dążenia Do Celu.

Bądź Przewidującym Strategiem. Skoro chcesz zarabiać w Internecie i wiesz, że stale napotykasz na różne problemy oraz już mniej więcej wiesz co ja potrafię, na czym się znam, to pomyśl, czy lepiej zainwestować w większą ilość godzin i zapłacić za jedną godzinę tylko 55 zł zamiast 150 zł?

Ile dla Ciebie wart jest Twój czas?

Jeśli np. ja w ciągu tej jednej godziny pomogę Ci ustawić UPSEEL na Twojej stronie tak, abyś realnie praktycznie od razu po uruchomieniu go mógł zarabiać na tym choćby nawet 15 zł na jednej sprzedaży, to 10 sprzedaży = 150 zł dla Ciebie. A konsultacja kosztowała Cię jedynie 45 zł. Każda kolejna sprzedaż to kolejny zysk. WARTO szukać samemu jak się to robi, czy może jednak skorzystać z doświadczenie kogoś kto wie jak to zrobić i może pomóc Ci to wdrożyć?

WIDEO ZE SPOTKAŃ

Dzięki nagraniom, zawsze możesz wrócić do tego co omawiamy, przypomnieć sobie, zobaczyć co robiliśmy i jak.

POMOC NA ŻYWO

Gdy masz techniczny problem to łączymy się na ZOOM, udostępniam Ci ekran i pokazuję co robię. Dasz mi potrzebne dane dostępowe i na żywo przy Tobie będę Ci pomagała rozwiązać ten problem.

Co jeszcze byś chciał w tej usłudze? Napisz do mnie na KONTAKT i zaproponuj swoje rozwiązanie. Być może się dogadamy 🙂 Może masz jakiś fajny pomysł, na który nie wpadłam 🙂 Chętnie postaram Ci się pomóc w takim zakresie jak potrzebujesz o ile będzie to zgodne z moimi wartościami.