WŁAŚNIE TRWA PROMOCJA

Jak Przenieść MLM do Internetu I Włączyć AUTOPILOT odzyskać CZAS?!

Warsztaty budowania od podstaw AUTOMATYCZNY eBIZNES MLM w 21 dni

 

Janusz do mnie napisał:

Nie osiągnąłem żadnych sukcesów w MLM.

Próbowałem pozyskiwać obce osoby, sporo rozmów prowadziłem i nie zawsze z pozytywnym skutkiem.

Miałem małą grupkę osób, ale firma się zwinęła i straciłem swój wkład finansowy, a do tego osoby miały do mnie pretensje, że ich do tego namówiłem.

Teraz jestem zarejestrowany w dwóch firmach.

Poza tym osoby z mojego otoczenia mówią, że znowu w coś się pakuję, że mi to nie wyjdzie i po co to robię.

Ja w tej chwili czuję się wypalony i trochę zdołowany.

Chciałbym, aby była większa grupa osób, które mogłyby się same zarejestrować.

 

Czy Ty masz podobne doświadczenia?
Chcesz to zmienić?

 

Przenieś MLM do INTERNETU
Zacznij Pozyskiwać Partnerów
Na AUTOPILOCIE
Gdy Nie Ma Cię Przed Komputerem!

 

„Jeśli nie znajdziesz sposobu na zarabianie wtedy kiedy śpisz – będziesz pracować przez całe życie.”

Warren Buffet

 

Zapis webinaru:

Jak przestać się ociągać i zacząć w PRAKTYCE
budować AUTOMATYCZNY BIZNES ONLINE?!

Masz DOŚĆ ganiania za ludźmi?

Masz DOŚĆ słuchania ciągle odmów?

Masz DOŚĆ w kółko tłumaczenia tego samego?

Masz DOŚĆ umawiania się na ZOOMY, spędzania tam godziny, a potem okazuje się, że nic z tego nie ma?

Masz DOŚĆ dostosowywania swojego czasu do innych?

Chcesz pracować na luzie w czasie, który Tobie odpowiada, bez presji czasowych i umawiania się na jakieś konkretne godziny?

Chcesz, aby Twoja raz wykonana praca przynosiła efekty stale…. Nawet, gdy nie ma Cię przed komputerem? Aby ktoś po prostu sam z siebie do Ciebie dołączył do Twojego Zespołu i aby dostać o tym powiadomienie na email?

Chcesz uwolnić się od ciągłego zaczepiania ludzi obcych, namawiania ich do czegoś, dzwonienia, tłumaczenia ludziom niezainteresowanym na czym polega NETWORK MARKETING?

Chcesz budować ten biznes, ale w lżejszy sposób, i aby część pracy działała automatycznie?

Zbuduj zatem sobie AUTOMATYCZNY SYSTEM Pozyskiwania Partnerów Online! To jest możliwe. Ja tak robię. Ludzie dołączają nawet nigdy ze mną nie rozmawiając. Sami z siebie. Nawet gdy nie ma mnie przed komputerem.

Trzeba po prostu poskładać pewne klocki i stworzyć SYSTEM. Stworzyć pewne materiały, poukładać, połączyć i uruchomić. SYSTEM pracuje w kółko stale. Nawet, gdy Ty nie pracujesz.

 

Gdzieś przeczytałam, że gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy. Racja, prawda? Jest możliwe to, aby zarabiać nawet gdy się nie pracuje, gdy się odpoczywa i spędza czas z przyjaciółmi, z rodziną, czy oddając się swojej pasji. Wiem to, ponieważ tego osobiście doświadczam od roku 2014, po dziś dzień.

Trenuję taniec codziennie wieczorami po 3-4h lub dłużej. Długo śpię, bo po tańcach późno wracam. Mimo to mam dochód ONLINE.

Nie mam stałych godzin pracy. Nie muszę nikogo prosić o wcześniejsze wyjście i tłumaczyć, że mam wizytę u lekarza, kosmetyczki, fryzjera czy coś tam.

Nie muszę prosić nikogo o urlop, jadę kiedy chcę, gdzie chcę i na ile chcę.

Nie wiem jak Ty, ale ja KOCHAM PRACĘ ONLINE i nie wyobrażam sobie już innego zawodu dla siebie…

Jak Pracować 3 Razy MNIEJ,
Zarabiać 3 Razy WIĘCEJ?

 

Kiedyś coś takiego, taki dochód bez pracy, był zarezerwowany tylko dla bardzo bogatych, wysoko urodzonych ludzi. Którzy mogli pozwolić sobie na przykład na kupno całej fabryki, która dla nich pracowała, czy pól naftowych, linii kolejowych, czy nieruchomości.

Dzisiaj też mamy ludzi, którzy zarabiają 100 000 zł miesięcznie lub więcej. Pomyśl czy oni pracują więcej? Dłużej? Ciężej? Wręcz przeciwnie. Oni właściwie wcale nie pracują.

Każdy człowiek, każdego dnia ma do wykorzystania tylko jedną dobę – 24 godziny. Jeśli chcesz mieć ponad przeciętne dochody, to zamiast myśleć, do jakiej kolejnej pracy iść, aby zarobić więcej, pomyśl raczej jak stworzyć coś, co będzie przynosiło Ci dochód w te 24h nawet, gdy Ty nie pracujesz. Aby to zrobić, to musisz sobie stworzyć taką FABRYKĘ, która będzie dla Ciebie pracować cały czas.

Dzisiaj Świat wygląda inaczej niż kiedyś. Nie potrzebujesz fabryki. Dzisiaj mamy Internet. W niemalże każdym domu na świecie. Ludzie płacą za wiedzę, za informację, chcą się uczyć rozwijać.

Masz dostęp do MILIONÓW LUDZI na całym świecie, ze swojego małego urządzenia w pokoju, ze swojego ulubionego fotela. W Internecie istniejesz WIRTUALNIE. I możesz ustawić cały proces zarabiania tak, że nie musisz być obecny NA ŻYWO, aby zarabiać.

I w dodatku możesz to zrobić mając w kieszeni dosłownie 100 zł. Albo nawet mniej. Nie ważna jest też Twoja posiadana wiedza w tym momencie, ani umiejętności, ani wiek, ani doświadczenie zawodowe.

Jeśli chcesz zbudować swój dochodowy SYSTEM ZARABIANIA ONLINE możesz to zrobić, potrzebne są tylko Twoje chęci i dosłownie kilkadziesiąt złotych na podstawowe wydatki.

Na pewno potrzebny będzie Ci CZAS na zbudowanie takiego systemu. Jednak, gdy go zbudujesz, to on działa potem cały czas. Ty go tylko doglądasz i ewentualnie udoskonalasz, aby działał jeszcze lepiej. A on działa SAM nawet, gdy Ty śpisz.

Ile CZASU będzie Ci potrzebne na zbudowanie SYSTEMU?

A to zależy na przykład od tego, ile już dzisiaj wiesz i umiesz na temat budowania biznesu ONLINE. Czy wiesz jak to stosować w praktyce. Jeśli jesteś zupełnym laikiem i zechcesz szukać wiedzy samodzielnie, to dobra wiadomość jest taka, że na pewno ją znajdziesz!. Na 100%!! GWARANTUJĘ!

Ponieważ jest setki tysięcy, a właściwie to MILIONY darmowych materiałów w Internecie na ten temat. Wystarczy pogrzebać. Jest to świetna wiadomość, ale też duża przeszkoda, gdyż nie mając w tym wszystkim żadnego doświadczenia, dużo czasu zajmie Ci docieranie do właściwych informacji, ich selekcja i ułożenie tego wszystkiego w odpowiedni sposób.

Jeśli nie masz CZASU tracić tyle CZASU na samodzielne szukanie co i jak robić, wtedy dobrym pomysłem jest skorzystać z KONKRETNEJ POMOCY, jakiejś konkretnej osoby, która ZROBIŁA już to co TY CHCESZ ZROBIĆ.

Która KROK po KROKU powie Ci i POKAŻE PALCEM: „TUTAJ KLIKNIJ I WPISZ TO….” Wtedy w bardzo szybkim tempie (a przynajmniej szybszym, niż gdybyś działał samodzielnie) jesteś w stanie po prostu odtworzyć dokładnie to, co ktoś już zrobił tak, aby to zaczęło działać także u Ciebie.

Zamiast tracić LATA (dosłownie) na błądzenie, szukanie, eksperymentowanie, możesz wystartować OD RAZU. Ja stworzyłam plan na 21 dni.

Więc czy chcesz mieć efekt SZYBCIEJ czy WOLNIEJ? Od tego zależy ile czasu będziesz potrzebować, aby taki AUTOMATYCZNY system zarabiania ONLINE sobie stworzyć.

Przepis Na Sukces MLM ONLINE!!
Gotowa lista Konkretnych Czynności Do Wykonania w 21 dni

Gotowa Instrukcja Kopiuj-Wklej Jak Zdobywać Partnerów
I Zarabiać Pieniądze w MLM Na Autopilocie

Jest to metoda, która została sprawdzona już przez tysiące specjalistów od Marketingu Internetowego w Polsce i na Świecie. Metodę tą stosuje się w każdej branży nie tylko w Network Marketing. Jednak ja pokażę Ci na warsztatach jak dokładnie w MLM tą metodę zastosować, aby znajdować w kółko na AUTOMACIE nowych PARTNERÓW do dowolnego MLM. Jest to metoda LEJKÓW MARKETINGOWO-SPRZEDAŻOWYCH!

Codziennie o 6:00 otrzymasz email z linkiem do kolejnego dnia z instrukcją CO i JAK wykonać danego dnia. KROK po KROKU gotowe instrukcje.

Podążaj za instrukcjami. Na warsztatach zbudujesz system, który na automacie przeprowadza osoby zainteresowane zarabianiem online „za rękę” do celu, czyli do przedstawienia Twojej propozycji współpracy, z automatyczną instrukcją dołączenia do Twojego Zespołu. Do tego są potrzebne odpowiednie narzędzia. Pokażę Ci je raz krok po kroku jak ich używać. Ja buduje automaty w oparciu o narzędzia Getresponse. Przez pierwsze 30 dni jest to bezpłatne narzędzie. Zatem na warsztatach możesz je wypróbować.

Podążaj za instrukcjami. Na warsztatach zbudujesz system, który na automacie przeprowadza osoby zainteresowane zarabianiem online „za rękę” do celu, czyli do przedstawienia Twojej propozycji współpracy, z automatyczną instrukcją dołączenia do Twojego Zespołu. Do tego są potrzebne odpowiednie narzędzia. Pokażę Ci je raz krok po kroku jak ich używać. Ja buduje automaty w oparciu o narzędzia Getresponse. Przez pierwsze 30 dni jest to bezpłatne narzędzie. Zatem na warsztatach możesz je wypróbować.

AUTOMATYZACJA to fantastyczna sprawa. Twój biznes ONLINE działa nawet gdy nie ma Cię przed komputerem. Wyobraź sobie, że jesteś na zakupach, gotujesz obiad a w tym czasie nowa osoba sama dołączyła do Twojego biznesu. Kupiła produkt, zarejestrowała się. Właśnie automatyzacja daje takie możliwości. Pokażę Ci na Warsztatach jak to robić.

Wiele osób ma ogromne problemy z przyswojeniem sobie technicznych aspektów budowania biznesu online. Często nie wiedzą gdzie kliknąć, co i już nie wiedz co dalej i jak robić. Na warsztatach dokładnie pokażę Ci co robić, gdzie klikać i co najpierw, a co potem robić, w jakiej dokładnie kolejności. Dostaniesz zadania do wykonania, aby Twój system krok po kroku powstawał. Na koniec warsztatów będziesz mieć zbudowany swój system pozyskiwania na automacie nowych Partnerów do MLM.

Wiele osób ma ogromne problemy z przyswojeniem sobie technicznych aspektów budowania biznesu online. Często nie wiedzą gdzie kliknąć, co i już nie wiedz co dalej i jak robić. Na warsztatach dokładnie pokażę Ci co robić, gdzie klikać i co najpierw, a co potem robić, w jakiej dokładnie kolejności. Dostaniesz zadania do wykonania, aby Twój system krok po kroku powstawał. Na koniec warsztatów będziesz mieć zbudowany swój system pozyskiwania na automacie nowych Partnerów do MLM.

Dużo osób tez nie rozumie różnych kwestii na przykład z psychologii sprzedaży. Czyli na przykład jak zrobić prezentację, aby zaciekawiła widza i aby ten zobaczył korzyści dla siebie i skorzystał z propozycji. Jak to robić, co dokładnie na takiej prezentacji mówić, jak pisać maile, aby po prostu DZIAŁAŁY. O tym dowiesz się na tych warsztatach.

Instrukcje WARSZTATÓW wysyłam do Ciebie na email przez 21 dni od zakupu WARSZTATÓW o godzinie 6:00 rano. Otrzymujesz każdego dnia link do kolejnej porcji instrukcji KROK po KROKU do wykonania na dany dzień. Po wysłaniu wszystkich 21 dni do Ciebie, masz je już na zawsze u siebie. Możesz do nich wracać w dowolnym czasie.

Instrukcje WARSZTATÓW wysyłam do Ciebie na email przez 21 dni od zakupu WARSZTATÓW o godzinie 6:00 rano. Otrzymujesz każdego dnia link do kolejnej porcji instrukcji KROK po KROKU do wykonania na dany dzień. Po wysłaniu wszystkich 21 dni do Ciebie, masz je już na zawsze u siebie. Możesz do nich wracać w dowolnym czasie.

Wszystkie materiały wideo i tekstowe WARSZTATÓW otrzymujesz na zawsze. Dostęp do nich masz po zalogowaniu się. Możesz wracać do nich zawsze, kiedy będziesz potrzebować przypomnieć sobie jak robić poszczególne elementy LEJKA MARKETINGOWO-SPRZEDAŻOWEGO.

Ułożyłam lekcje na te 21 dni w odpowiedniej kolejności. To spowoduje, że Twoja praca będzie zorganizowana, poukładana i miała sens. W końcu poczujesz, że zmierzasz równym krokiem do swojego celu i budujesz KROK po KROKU Automatyczny SYSTEM ONLINE!

Ułożyłam lekcje na te 21 dni w odpowiedniej kolejności. To spowoduje, że Twoja praca będzie zorganizowana, poukładana i miała sens. W końcu poczujesz, że zmierzasz równym krokiem do swojego celu i budujesz KROK po KROKU Automatyczny SYSTEM ONLINE!

zbuduj swój automatyczny lejek marketingowo-sprzedażowy do MLM

Zainwestuj niewielką kwotę
wartość jednej pizzy
w gotowe instrukcje

KROK po KROKU,
DZIEŃ po DNIU

 

Tylko na tej stronie TERAZ 100 zł taniej!

49 zł
Pizza Carbonara w Pizza Hut

CZY

Zaczynam budować swój lejek marketingowy z gotowymi instrukcjami wideo i tekst, działam krok po kroku :)))
49 zł
normalna cena 149 zł - cena promocyjna zniknie, gdy skończy się czas
dostęp na zawsze do instrukcji KROK po KROKU wideo / tekst
KUP TUTAJ

Ciężki wybór bo też lubię dobrą pizzę, ale… to tylko chwila przyjemności… a w portfelu mniej pieniędzy

Inwestycja w siebie, w coś co może zacząć przynosić Ci lepsze dochody w przyszłości i kupić WIĘCEJ PIZZY 😀

Twoje życie zależy od Twoich decyzji!

Jesteś początkujący?

Więc to jest kurs dla Ciebie!
Dotychczasowi Uczestnicy WARSZTATÓW,
też w większości zdecydowanej po raz pierwszy to robią.
Zobacz jak im idzie:

OPINIE

oto Co piszą moi kursanci na naszej zamkniętej grupie

 

W Ciągu 21 Dni Poznasz Wiedzę, Której Inni Poszukują Przez Lata!

  • Pełny kompletny OPIS wraz z instrukcjami WIDEO co jak robić: Jak zbudować System pozyskiwania Nowych Partnerów do MLM ONLINE NA AUTOMACIE
  • Jak zbudować potężne źródło Nowych Partnerów, zwiększyć strukturę w MLM bez konieczności zaczepiania ludzi na czacie i odbywania z nimi w kółko tych samych nieprzyjemnych rozmów
  • Jak budować MLM wykorzystując WYŁĄCZNIE Internet i nie musieć na żywo z nikim rozmawiać
  • Jak wykorzystać AUTOMATYZACJĘ, tak aby obsługa osób zainteresowanych odbywała się SAMODZIELNIE!
  • Gotowe schematy, KOPIUJ WKLEJ, gotowe szablony, gotowe tematy do rozwinięcia
  • Wiedza ułożona w taki sposób, abyś zastosował to maxymalnie SZYBKO i odniósł maksymalnie szybki efekt

Potrzebujesz wsparcia?

Wykup pakiet podstawowy za 49 zł, sprawdź jak wygląda warsztat i zacznij realizację zadań na każdy dzień.

Pracujesz z materiałami wideo/tekst/audio w swoim tempie, w godzinach w których chcesz i masz czas. Jeśli uznasz, że potrzebujesz wsparcia, konsultacji, porady, wtedy możesz wykupić dodatkowe pakiety wsparcia.

 

WSPARCIE na grupie na FB

24h/dobę możesz pisać na grupie na FB pytania na temat budowy Twojego AUTOMATYCZNEGO SYSTEMU zarabiania online, pokazywać swoją wykonaną pracę (strony, wiadomości email, inne teksty, wideo i cokolwiek masz do sprawdzenia) i prosić o feedback i ogólnie motywować się ze wsparciem całej grupy. Na grupie jestem aktywna ja i najbardziej zmotywowani, zaangażowani Uczestnicy WARSZTÓW. Jest to opcjonalny pakiet wsparcia, płatny dodatkowo w dowolnym momencie. Dostępny do zakupu otrzymasz, gdy będziesz mieć wykupiony pakiet podstawowy za 49 zł. Gdy postanowisz skonsultować swoją wykonaną pracę na naszej zamkniętej grupie na FB, możesz wykupić dostęp do grupy na FB. Opłata jest jednorazowa, dostęp na zawsze. 

 

WSPARCIE na spotkaniach ZOOM grupowych 3 miesiące raz w tygodniu

To jest niesamowita wartość. Możliwość konsultacji na żywo. Ale jest coś cenniejszego co daje ta forma wsparcia. Mianowicie te spotkania ZOOM daje KOPA do działania. Gdyż nie pozostajesz sam z nagraniami wideo, tylko działasz w GRUPIE. Masz cały tydzień na przerabianie materiałów wideo + grupę wsparcia na FB cały czas dostępną. Do tego raz w tygodniu spotykamy się na ZOOM w grupie najbardziej zmotywowanych osób i podsumowujemy swoje wykonane zadania, zgłaszamy problemy, które nam w tym tygodniu wyskoczyły. Zarówno problemy techniczne, jak i emocjonalne, mentalne, czy merytoryczne. Wszelkie blokady wywalamy tu jak kawę na ławę i się z nimi rozprawiamy WSPÓLNIE! Jest to opcjonalny pakiet wsparcia, płatny dodatkowo w dowolnym momencie. Dostępny będzie, gdy będziesz mieć wykupiony pakiet podstawowy za 49 zł. Jeśli postanowisz skonsultować swoją wykonaną pracę na naszych zamkniętych spotkaniach ZOOM to możesz wykupić dostęp do 3 miesięcy spotkań ZOOM raz w tygodniu. Opłata jest jednorazowa dostęp na 3 miesiące.

 

WSPARCIE na ZOOM indywidualne ze mną osobiście przez pól roku

Takie mentorskie wsparcie to najdroższa forma wsparcia. Zazwyczaj są to kwoty rzędu kilku tysięcy złotych za 3-4 spotkania. Mam dla Ciebie świetną okazję. Proponuję Ci w niezwykle niskiej cenie, aż 6 miesięcy na nieograniczone ani czasowo, ani ilościowo spotkania ze mną. Przez pół roku masz dostęp do mnie. Umawiasz spotkanie w moim kalendarzu i po prostu się spotykamy i rozmawiamy. Prowadzę Cię, pomagam Ci realizować WARSZTAT. Pomagam Ci zbudować Twój AUTOMATYCZNY SYSTEM KROK po KROKU. Indywidualnie sam na sam z Tobą. Jest to opcjonalny pakiet wsparcia, płatny dodatkowo w dowolnym momencie. Dostęp do niego otrzymasz, gdy będziesz mieć wykupiony pakiet podstawowy za 49 zł. Jeśli postanowisz skonsultować swoją wykonaną pracę na indywidualnych spotkaniach ze mną na ZOOM. Umawiasz spotkanie i pomagam Ci budować Twój SYSTEM indywidualnie. Opłata jest jednorazowa dostęp na 6 miesięcy konsultacji nieograniczonych + BONUS 3 miesiące spotkań ZOOM grupowe.

BONUS
Czasem organizuję otwarte ZOOM dla Klientów

Co jakiś czas zapraszam moich Klientów z pakietu PODSTAWOWEGO na OTWARTY BONUSOWY grupowy ZOOM. Te ZOOMY są bezpłatnie. Możesz wtedy przyjść i zapytać o budowę Twojego Systemu. Powiedzieć z czym masz kłopot, w czym Ci pomóc.

Na początek zainwestuj niewielką kwotę,
w gotowe instrukcje KROK po KROKU!

CO WYBIERASZ?

 

Tylko na tej stronie TERAZ 100 zł taniej!

49 zł
Pizza Carbonara w Pizza Hut

CZY

Zaczynam budować swój lejek marketingowy z gotowymi instrukcjami wideo i tekst, działam krok po kroku :)))
49 zł
normalna cena 149 zł - cena promocyjna zniknie, gdy skończy się czas
dostęp na zawsze do instrukcji KROK po KROKU wideo / tekst
KUP TUTAJ

Ciężki wybór bo też lubię dobrą pizzę, ale… to tylko chwila przyjemności… a w portfelu mniej pieniędzy

Inwestycja w siebie, w coś co może zacząć przynosić Ci lepsze dochody w przyszłości i kupić WIĘCEJ PIZZY 😀

Twoje życie zależy od Twoich decyzji!

Jak wyglądają WARSZTATY
od środka?

Rozumiem, że chcesz zobaczyć jak to wygląda i działa od środka.

Dlatego nagrałam krótkie wideo,
w którym pokazuję Ci tę platformę,
którą przygotowałam dla Uczestników Warsztatów.

CO ZYSKASZ?

  • Zbudujesz sobie AUTOMATYCZNY system pozyskiwania Partnerów i Klientów do MLM ONLINE
  • Dowiesz się jak bez płatnej reklamy pozyskiwać na automacie z FB stale nowych zainteresowanych do swojego SYSTEMU
  • Opracujesz plan pracy związanej z PROMOWANIEM, tak aby praca zajmowała Ci 1-2h dziennie.

 

 

Moje Efekty
Automatycznego Systemu

Na tym krótkim wideo pokażę Ci moją strukturę w MLM

Zbuduj sobie taki automatyczny system w 21 dni!

 

WYKUP PAKIET PODSTAWOWY
gotowe instrukcje
KROK po KROKU

Zarezerwuj miejsce tutaj >>>

CO WYBIERASZ?

 

Tylko na tej stronie TERAZ 100 zł taniej!

49 zł
Pizza Carbonara w Pizza Hut

CZY

Zaczynam budować swój lejek marketingowy z gotowymi instrukcjami wideo i tekst, działam krok po kroku :)))
49 zł
normalna cena 149 zł - cena promocyjna zniknie, gdy skończy się czas
dostęp na zawsze do instrukcji KROK po KROKU wideo / tekst
KUP TUTAJ

Ciężki wybór bo też lubię dobrą pizzę, ale… to tylko chwila przyjemności… a w portfelu mniej pieniędzy

Inwestycja w siebie, w coś co może zacząć przynosić Ci lepsze dochody w przyszłości i kupić WIĘCEJ PIZZY 😀

Twoje życie zależy od Twoich decyzji!