Network Marketing ONLINE – zrobię to dla Ciebie za Ciebie!

GUBISZ SIĘ W TYM WSZYSTKIM?
potrzebujesz pomocy?

Być może wolisz, aby pewne rzeczy wykonał ktoś za Ciebie. Powody mogą być różne: brak czasu na uczenie się jak to się robi, brak cierpliwości, brak chęci uczenia się tych technicznych spraw, brak wizji i wiele innych.

Może po prostu wolisz, aby ktoś uruchomił Tobie na gotowo stronę. Uruchomił Tobie narzędzia i tylko pokazał Ci jak możesz dodawać nowe treści i używać tego. Chcesz szybko wystartować zacząć budować swoją sieć w MLM ONLINE. Bez trudzenia się, czasu, uczenia jak to wszystko uruchomić. Dlatego możesz zlecić wykonanie niektórych rzeczy innej osobie. Mogę to być ja.

Oto co mogę dla Ciebie wykonać:

Pomoc w wyborze
i wykupienie dla Ciebie domeny i serwera

jak kupic serwer jak kupic domene

GRATIS + 5 godzin roboczych do wykorzystania

  • Domena będzie Twoją własnością! To ważne, gdyż wiele firm kupuje dla Klientów domeny, ale są one własnością firmy, która je kupuje a nie Klienta. To wielki BŁĄD! Jak kupię dla Ciebie domenę tak, że będzie ona Twoja własnością nie moją. Polecam kupować domeny w serwisie DOMENY.TV
    Obejrzyj wideo o Domenie TUTAJ >>>
  • Serwer będzie Twoją własnością. Będziesz mógł na nim tworzyć swoje dowolne strony, adresy pocztowe, przekierowania domen. Będziesz mógł wszystkim zarządzać. Niektóre firmy instalują swoim Klientom strony, na swoich serwerach i Klient nie może się do nich dostać, ani nie może potem uzyskać dostępu do swojej strony na serwerze bez proszenia się ów firmy o to. Nie może też zarządzać wieloma rzeczami bo nie ma dostępu do serwera i jego funkcji. Mając swój serwer jesteś niezależny, a Twoje strony są bezpieczne bo są u Ciebie, a nie u obcych firm, czy osób, które mogą z dnia na dzień zniknąć i skasować Twoją stronę. Ja polecam serwery na Domeny.tv i Cybefolks.pl.
    Obejrzyj film o SERWERZE TUTAJ >>>
  • Kupując tę usługę dostajesz u mnie w pakiecie 5h roboczych do wykorzystania. Czyli jeśli będziesz potrzebować zrobić coś na serwerze, to ja mogę to zrobić w ramach tych 5h pracy. Lub możesz wykorzystać to na konsultacje jak się coś robi na serwerze. Te 5h dostajesz wraz z wykupem tej usługi. Na przykład chcesz stworzyć sobie pocztę, dodać nową domenę, ustawić SSL, stworzyć bazę danych czy cokolwiek innego w ramach tego serwera, wtedy zgłaszasz mi to i albo Ci pokazuję jak to się robi dzięki temu uczysz się, albo ja to dla Ciebie robię. Wtedy odliczam od tych 5h czas jaki przeznaczę na naszą konsultacje lub wykonanie tego.

130 zł

Zamów usługę

Masz pytanie? Zadaj tutaj >>>

Przeniesienie
Twojej strony
na inny serwer

jak przeniesc strone na inny serwer

GRATIS + 5 godzin roboczych do wykorzystania
GRATIS + pomoc w przeniesieniu domeny na tańszy serwis (odnowienie domeny tylko 59 zł rocznie)

  • Być może płacisz teraz z byt dużo za swój serwer (hosting). Chcesz zmniejszyć koszty? Prawdopodobnie wystarczy jedynie przenieść swoją stronę na inny serwer! Mogę to dla Ciebie zrobić.
  • Pomogę Ci wybrać odpowiedni nowy serwer, który będzie tak samo dobry jakościowo, ale tańczy cenowo. Wiele osób posiada strony, dla których wystarczy zupełnie podstawowy hosting. Niepotrzebnie brną w wysokie koszty utrzymywania swoich stron. Rozwiązanie, z którego korzystają w 99% moi Klienci to koszt rzędu 61 zł rocznie za hosting i 59 zł za domenę (odnowienie w drugim i kolejnych latach). To najtańsze z możliwych rozwiązań, przy zachowaniu jakości usług.Obejrzyj film czym jest ODNOWIENIE DOMENY TUTAJ >>>
  • Kupując tę usługę dostajesz u mnie w pakiecie 5h roboczych do wykorzystania. Czyli jeśli będziesz potrzebować zrobić coś na serwerze, to ja mogę to zrobić w ramach tych 5h pracy. Lub możesz wykorzystać to na konsultacje jak się coś robi na serwerze. Te 5h dostajesz wraz z wykupem tej usługi. Na przykład chcesz stworzyć sobie pocztę, dodać nową domenę, ustawić SSL, stworzyć bazę danych czy cokolwiek innego w ramach tego serwera, wtedy zgłaszasz mi to i albo Ci pokazuję jak to się robi dzięki temu uczysz się, albo ja to dla Ciebie robię. Wtedy odliczam od tych 5h czas jaki przeznaczę na naszą konsultacje lub wykonanie tego. czas jaki przeznaczę na naszą konsultacje lub wykonanie tego.

230 zł

Zamów usługę

Masz pytanie? Zadaj tutaj >>>