4 MOCNE POWODY, dla których warto jeździć na EVENTY

Weekend 5-6 marca 2016 spędziłam na wydarzeniu jakim był EVENT SERVAQ.

Będąc na tego typu wydarzeniach doświadczam czegoś czego nie zastąpi żaden webinar, szkolenie na Hangout, Skype czy nawet lokalne spotkanie w kameralnym gronie na żywo.

Kiedyś gdy zaczynałam swoje działania w Internecie nie mogłam sobie pozwolić na to aby bywać na takich wydarzeniach, dlatego wirtualne spotkania były dla mnie substytutem takich EVENTÓW. Jednak wiedziałam, że tego nic nie zastąpi. Miałam rację!

Słuchałam relacji z takich wydarzeń osób, które na nich bywały, oglądałam zdjęcia i czułam, że to doświadczenie jest bardzo ważne w rozwoju osobistym i biznesowym. Zmienia myślenie, poszerza horyzonty, powoduje, że jest się bardziej otwartą osobą. Inspiruje, wpadają do głowy nowe pomysły. Ale przede wszystkim widzi się innych ludzi, którzy myślą podobnie, wiedzą dokąd zmierzają, chcą osiągnąć w swoim życiu więcej.

Będąc wyrwaną ze środowiska, w którym wiecznie panowały pesymistyczne poglądy na życie, wieczna krytyka polityki, warunków życia, innych ludzi, a szczególnie ludzi, którzy coś osiągnęli w swoim życiu, że to cwaniacy, kłamcy, oszuści, kombinatorzy, złodzieje itd…. Więc… będąc wychowana w takim środowisku, gdy nagle znalazłam się w gronie setek tysięcy osób, które zjeżdżają się na EVENTY i które są uśmiechnięte, otwarte, pomocne, które mają plany i chętnie się nimi dzielą, maja sposoby na lepsze życie i chętne o nich mówią ucząc tego innych… to było coś czego nie da się zastąpić. To było coś co potwierdziło moje pragnienie o tym, że DA SIĘ, żyć inaczej niż mi od urodzenia mówiono. Że można osiągać więcej, sięgać po więcej. Że na świecie istnieją ludzie, którzy mogą mi w tym pomóc. Że nie jestem jedyna, która ma marzenia, wizję lepszego życia. Że to czego pragnę jest realne i że są tysiące ludzi, którzy też mają podobne pragnienia, a co więcej spełniają je, urzeczywistniają.

Dzisiaj chcę Ci powiedzieć o kilku najważniejszych powodach dla których powinieneś jeździć na takie EVENTY.

Ja wiem, że często nie ma na to kasy… wiem bo byłam w takiej sytuacji. Mój pierwszy EVENT to było wydarzenie organizowane przez FLAVON. W pięknym hotelu w Rawie Mazowieckiej. W portfelu miałam 50 zł. Pojechałam na to autostopem bo nie miałam kasy żeby jechać jak człowiek pociągiem czy autokarem. Ale to mi nie przeszkadzało. Ważne dla mnie było aby tam być. Poznać ludzi osobiście. Ludzi, których poznałam wcześniej w Internecie.

Moje środowisko nie chciało o tym wszystkim co znalazłam w Internecie słuchać. Uważali mnie za dziwaka. Czekali tylko na to kiedy mi przejdzie. Czekali na moją porażkę, potknięcie. Jedyną osobą, która mnie wspierała była moja Ukochana Mama. Nie rozumiała co robię, nie rozumiała mojego działania w Internecie, ale widziała moją zmianę. Widziała jak bardzo wierzę w to co zaczęłam robić, w to, że moje życie będzie inne niż to, które wszyscy dookoła toczą od lat.

Uwierzyła w to, że znalazłam drogę aby osiągnąć to w co wierzę.

Gdyby nie Internet, gdzie miałam środowisko wspierające, to nie wiem czy dałabym radę przetrwać ze swoimi marzeniami, ideałami, pragnieniami w środowisku, w którym wtedy tkwiłam.

Najważniejsze powody, dla których trzeba jeździć na EVENTY:

1 :: spotykasz ludzi tak samo pozytywnych jak Ty i dzięki temu przekonujesz się, że nie jesteś odludkiem ani dziwakiem, że są inni tacy jak Ty, którzy mają marzenia, wierzą w drugiego człowieka, mają plany i sposoby na ich realizację, mają cele i dążą do ich realizacji.

2 :: poznasz różne sposoby na realizację celów, zapewne poznasz wiele historii ludzi, którzy nie mieli żadnych perspektyw, stracili wszystko, nikt w nich nie wierzył, a mimo to są dziś na szczycie… takie historie dadzą Ci wiarę że WSZYSTKO MOŻNA. Ludzi Ci powiedzą zapewne jak tego dokonali co może być dla Ciebie czymś bardzo inspirującym

3 :: nawiążesz nowe znajomości z otwartymi ludźmi. Takie relacje mogą przerodzić się w dochodowe biznesy, świetna przyjaźń a nawet trwały i udany związek.

4 :: wrócisz naładowany niesamowitą energią i Powerem do działania. Z nowymi pomysłami, wiarą, otwartością.

 

Czy chcesz być poinformowany o wydarzeniach typu EVENT ROZOJOWY?

Jeśli tak to zapisz się… napiszę do Ciebie maila jak tylko dostane informację, że wydarzenie o skali najczęściej krajowej a nawet światowej jest organizowane. Dostaniesz szczegóły i info na maila ode mnie.

 

Na pewno warto przyjechać na wydarzenie, na którym są takie osoby jak . Harv Ekker, Robert, Kyosaki, Brian Tracy, ale też są wydarzenia organiozowane przez znanych polskich mówców motywacyjnych, trenerów osobistych.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *