Jak często zdarza Ci się „zaciąć” w tych wszystkich internetowych działaniach?

I nie masz kogo zapytać jak to ogarnąć?

Oczywiście wiele doświadczonych już osób ma w swoich ofertach Mentoring, Konsultacje jednak to często okazuje się nie być na Twoją kieszeń. I nadal zostajesz sam ze swoim problemem. Jest tak?

Mam rozwiązanie, które z jednej strony zapewni Ci stały postęp w Twoich działaniach, możliwość otrzymania odpowiedzi na Twój problem, podpowiedzi co jak można zrobić, a z drugiej strony jest to cena akceptowalna przez większość osób, które opłacają dostęp do Internetu. Skoro to czytasz to posiadasz takowy dostęp zatem bardzo możliwe, że jesteś w grupie osób, które mogą sobie pozwolić na zafundowanie sobie takiego stałego dostępu do pomocy.

Decydując się na to rozwiązanie przede wszystkim pomagasz sam sobie. Bo przecież to jeden z elementów, który ma pomóc Tobie osiągnąć jakiś większy cel. Być może chcesz zarabiać w MLM, pozyskiwać Partnerów, sprzedawać swoje e-booki, kursy, prowadzić Mentoring, konsultacje, albo pozyskiwać nowych klientów na swoje usługi w Internecie.

I skoro to jeszcze nie doszło do skutku, Twoje działania w Internecie nie doprowadzają do tego efektu, to najwyraźniej COŚ stoi Ci na przeszkodzie. Jednym z rozwiązań, aby to COŚ usunąć, a najpierw w ogóle zlokalizować bo często nawet nie wiemy co to jest to COŚ, to jest właśnie taka opcja którą przed Tobą teraz otwieram.

Konsultacje 4 razy w miesiącu, zawsze w poniedziałek o godzinie 10:00 odpowiedzi na Twoje pytania. Będzie to forma wideo.

Jak to się odbywa:

Zadajesz mi swoje pytanie przez formularz. Masz możliwość wysłania pytania w formie opisowej tekstowej. Dołączenia print screena [co to jest print screen], ewentualnie możesz wysłać mi nagranie Twojego ekranu monitora, aby pokazać, wytłumaczyć o co chodzi, jeśli jest taka potrzeba. Sam wybierasz formę zadania mi pytania.

Następnie ja zbieram wszystkie wysłane do mnie pytania z całego tygodnia i udzielam odpowiedzi na wideo odpowiadając na każde pytanie. Dostajesz więc 4 odpowiedzi na swoje pytania w ciągu miesiąca. Ja mam czas przemyśleć sobie Twoje pytanie. Zobaczyć Twoje strony, których ono dotyczyć może, zobaczyć co robisz, przeczytać jaki masz cel i obmyślić dla Ciebie najlepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę moje własne doświadczenie.

Jeśli potrzebujesz rozmowy indywidualnej, chcesz zadawać dodatkowe pytania, porozmawiać ze mną, wtedy konieczna jest inna forma konsultacji. Jest to wtedy konsultacja Indywidualna i jest to inna cena [zobacz tutaj]. Jednak z tego co widzę u moich wielu klientów, często pytania dotyczą rzeczy, które mogę omówić na konsultacjach wideo. Często zadajecie mi pytania na messenger, w mailach, o to jak coś zrobić, jak sobie z czymś poradzić. Zatem są to pytania, na które mogę udzielić Ci odpowiedzi na wideo, a Ty będziesz w stanie skorzystać z tej odpowiedzi i ruszyć dalej. Dzięki temu Ty korzystając z tego nie musisz płacić więcej za rozmowę indywidualną, a otrzymasz odpowiedź na Twoje pytanie. Będziesz wtedy w stanie przystąpić do działania i od razu zastosować podpowiedzi, pomysły, które Ci podsunę. Jeśli odnajdujesz w takiej grupie miejsce dla siebie, jeśli czujesz, że właśnie takiego wsparcia potrzebujesz to zapraszam serdecznie.

Te grupowe konsultacje umożliwiają mi zastosowanie niższej ceny. Gdyż ten czas który przeznaczę na odpowiedzi, będzie opłacony, nie przez jedną osobę, ale przez grupę osób, zatem każdego z osobna może to kosztować mniej niż jest to w wypadku konsultacji indywidualnych.

Wykupujesz dostęp do nagrań na 30 dni w formie subskrypcji na PayPal. Możesz ją w każdej chwili anulować. Masz dostęp do nagrań PYTANIA i ODPOWIEDZI tak długo jak długo subskrybujesz. W każdej chwili możesz przerwać jak i wznowić uczestnictwo. Ty decydujesz kiedy chcesz z tej firmy wsparcia korzystać.

Tu wykup subskrypcję