Lista Adresowa oto 29 n | Lista Adresowa oto 29 n – joannasitarz

Widzisz tę stronę tylko raz ... nie zamykaj..

Jak dzięki liście adresowej osiągnąć stały miesięczny dochód z polecania
i sprzedaży swoich lub obcych produktów?

Bardzo ważna informacja dla tych, którzy chcą zacząć w końcu zarabiać w Internecie!

Przypominasz sobie ten stan o poranku, kiedy dzwoni budzik, a Ty włączasz dżemkę... kolejne 5 minut znika jak 10 sekund... i kolejna drzemka... w końcu musisz wstać. Za oknem leje, jest szaro i ponuro, żona jeszcze smacznie śpi bo nie pracuje wychowując wasze dziecko, a Ty wiesz, że musisz iść do pracy, bo.... bo jak nie Ty, to kto na to wszystko zarobi?

W dodatku praca Cię nie satysfakcjonuje, ani nie zapewnia takiego standardu życia o jakim marzyłeś będąc kawalerem. Twoje marzenia z temtego okresu, a rzeczywistość, która teraz Cię otacza to dwa inne światy.

Jedno słowo, które huczy Ci w głowie to "Ja pierd..e". 

Ale Ty się nie poddajesz. Trafiłeś w Internecie na jakiś sposób zarabiania pieniędzy. Czytasz o tym w kółko. Nawet coś już robisz w tym temacie. Kosztem czasu dla rodziny. Wracając z pracy siadasz do kompa i tłumaczysz żonie, że to odmieni Wasz los. Że zaczniesz zarabiać w Internecie, będzie dodatkowy dochód, a potem może wogóle zarobisz tyle, że rzucisz pracę i wyjedziecie na długie, piękne wakacje. 

Początkowo jakoś to akceptowała. Bez entuzjazmu, ale jakoś to tolerowała. Czas mija, a Ty każdą wolną chwilę spędzasz przed kompem. Kasy jednak z tego jak nie było, tak nie ma. Dziecko wychowuje się bez Ciebie, a żona zaczyna co raz bardziej się denerwować. Nie dość, że nie ma kasy, to nie ma też Ciebie... wsiąkłeś przed tym kompem na dobre. Kładziesz się spać gdy ona już śpi. Nawet już nie uprawiacie tyle seksu co kiedyś... bo nie masz czasu. 

Ty dobrze wiesz, że w Internecie można zarabiać, bo ciągle widzisz jak jeden z drugim zarabiają, jeżdżą na wycieczki, rzucili pracę, robią tylko to co lubią. Są uśmiechnięci, radośni, robią sobie fotki z rodziną i znajomymi w restauracjach i mówią na wideo, piszą na FB, że się da, że Ty też możesz tak jak oni. No, ale Tobie jakoś nie wychodzi.

Mam dla Ciebie dobrą i złą informację. Zacznę od złej. To co robisz obecnie nie sprawi, że zaczniesz zarabiać. Skąd to wiem? Bo by Cię na tej stronie nie było. Gdybyś robił to co należy w odpowiedni sposób, to już byś zarabiał. Jednak czytasz to bo szukasz ciągle tego świetnego sposobu.

Natomiast dobra wiadomość jest taka, że FAKTYCZNIE DA SIĘ ZARABIAĆ W INTERNECIE. I nie trzeba być magikiem, ani nie trzeba mieć jakiś szczególnych zdolności. Trzeba natomiast robić odpowiednie rzeczy.

Sposobów na zarabianie w Internecie jest pewnie dziesiątki, a może nawet setki, a może tysiące. Zastanowiłeś się kiedyś jaka jest cecha wspólna osób, które znasz, które zarabiają w Internecie?

Ja Ci powiem - posiadanie listy mailingowej.

Pytanie zatem do Ciebie - Czy posiadasz listę mailingową? Nie? No to masz odpowiedź na swoje pytanie "DLACZEGO JESZCZE DO CHOLERY NIE ZARABIAM?" To co robisz, cokolwiek to jest, nie przyniosło Ci jeszcze efektów, gdyż nie budujesz listy mailingowej.

Czy naprawdę łudzisz się, że to co robisz zacznie przynosić efekty? Niby kiedy? Jutro? Po jutrze? Za tydzień? A może za miesiąc? Przestań się oszukiwać. Jeśli chcesz żeby się to zmieniło, to musisz zmienić sposób działania. Samo nic się nie zmieni. Nagle to co nie działa nie zacznie magicznie działać. To co nie działa - to nie działa. Koniec, kropka.

Nie wiem jakie Ty masz sposoby na zarabianie, ale najwyraźniej nieefektywne. 

Rozwiązaniem jest BUDOWANIE LISTY ADRESOWEJ.

I ta jedna rzecz, która sprawia, że NIGDY NIE ZACZNIESZ ZARABIAĆ W INTERNECIE to właśnie to, że nie budujesz swojej listy adresowej.

Masz dwa wyjścia: być dalej w tym miejscu, w którym jesteś, albo zmienić to i zacząć budować swoją listę adresową.

Być może teraz wydaje Ci się to skomplikowane i czasochłonne. Jednak uwierz mi... wystarczająco dużo już czasu straciłeś. Gdybyś ten czas poświęcił na budowę swojej listy od początku, to teraz prawdopodobnie miałbyś już dziesiątki, setki, a może nawet tysiące osób na swojej liście adresowej. 

Wyobraź sobie, że wchodzisz w jakiś biznes, wysyłasz kilka maili i od razu w ciągu kilku dni masz nowych partnerów w biznesie. Stajesz się liderem. Zdobywasz nowe rangi w MLM. Znasz takie osoby? Co ledwo weszły w biznes i od razu są dyrektorami, liderami? Naprawdę myślisz, że oni znaleźli tych ludzi, których dołączyli do biznesu na grupach i na czacie na FB?

Albo.... Wyobraź sobie, że robisz jakiś kurs, wysyłasz maile i sprzedajesz jednego dnia ten kurs kilkudziesięciu osobom na raz i zarabiasz kilka, kilkadziesiąt, albo kilkanaście tysięcy złotych.

Dla przykładu, kurs za 29 zł zakupiony przez 31 osób to 899 zł. Tyle właśnie zarobiłam, sprzedając swój kurs o budowaniu listy mailingowej w przedsprzedaży w ciągu kilku godzin. A takich kursów możesz mieć nie jeden ale kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt. I zarabiać taki tysiąc zł codziennie.

Jak zmieni się Twoje życie, gdy zaczniesz zarabiać w Internecie?

 

Mając listę adresową bez problemu polecam produkty, bez problemu mam partnerów w biznesach mlm, bez problemu polecam różne usługi. Gdzie nie wejdę od razu jestem liderem. Ludzie piszą do mnie składając swoje przeróżne oferty. Piszą też nieustannie do mnie z prośbą, abym ich do siebie dołączyła. Aby byli w moim zespole, że chcą zostać moimi partnerami w biznesach i aby mogli się ode mnie uczyć. "Od tak" mam nowych partnerów. Mając listę adresową po prostu bez problemu zarabiam w Internecie i już dawno temu mogłam rzucić pracę. 

Skoro ja mogłam to śmiem twierdzić, że Ty też możesz.

Tylko chociaż przez chwilę wyobraź sobie, że jesteś na moim miejscu :) bo to jest możliwe!

Zainteresowałam się tematem zarabiania w Internecie w 2010 roku, kiedy wszystko zupełnie inaczej wyglądało. Było dużo trudniej niż dziś. Minęło 4 lata zanim zaczęłam cokolwiek zarabiać. A był to rok 2014. Ty możesz tą drogę znacznie przyspieszyć. Skorzystaj z gotowych instrukcji. Po co tracić czas na szukanie drogi po omacku, kiedy ktoś inny zna ją na pamięć i może pokazać Ci dokładnie krok po kroku jak ją przejść.

Czy nie jesteś zirytowany tym, jak na około inni odnoszą efekty,
a Ty robisz i robisz,
tak Ci się wydaje, bo ciągle nie masz czasu dla rodziny,
ciągle przed komputerem siedzisz,
ale NIC Z TEGO NIE WYNIKA?

Możesz to zmienić, działając we właściwy sposób. Przygotowałam dla Ciebie konkretne instrukcje, na których pokazuję KROK PO KROKU jak dokładnie stworzyć listę mailingową w autoresponderze, jak dodawać maile do kolejki maili, jak stworzyć stronę przechwytującą, aby nowe osoby mogły zapisać się na Twoją listę, jak stworzyć wartość, dzięki której będą się chciały zapisać na Twoją.

Gdy się tego nauczysz, to pozostanie Ci tylko zacząć działać i podnosić swoje kwalifikacje, ulepszać swoje systemy budowania listy adresowej. W końcu będziesz mógł zacząć działać w odpowiedni sposób! A to OGROMNA RÓŻNICA.

OTO

5 Kroków Do Budowania Dochodowej
Listy Adresowej

Widzisz tę stronę tylko raz ... nie zamykaj..

Jak Budować Listę Mailingową

BUDOWA LISTY MAILINGOWEJ TO NAJWAŻNIEJSZA KWESTIA W EBIZNESIE

KROK 1 :: NARZĘDZIE

Dla osób początkujących polecam GETALL, dla osób, które już kiedyś używały autorespondera i wiedzą na czym to polega polecam GETRESPONSE.

KROK 2 :: FORMULARZ

Naucz się tworzyć formularze IMIĘ i EMIAL.
 

KROK 3 :: STRONA WWW

To tak zwana strona przechwytująca, na której należy umieścić formularz.

KROK 4 :: WARTOŚĆ

Stwórz jakiś poradnik np w Open Office zrobisz PDF albo w Canva.

KROK 5 :: WYŚLIJ MAILE W KOLEJCE

Naucz się tworzyć kolejkę maili w autoresponderze aby narzedzie wysyłało maile za Ciebie nawet wtedy gdy śpisz.

SUKCES!

OK, masz teraz maile na swojej liście... teraz czas nauczyć się na tym zarabiać... uczę tego np w projekcie ZARABIAJ OD ZERA.

Czy znasz wszystkie te kroki?
Czy umiesz je przechodzić, tworzyć, używać?

Mając LISTĘ ADRESOWĄ
czuję się bezpieczniejsza

 

Pewnego dnia świat mi się zawalił.

Był to czerwiec 2016 roku. Już od dawna nie układało się w moim związku, ale tym razem postanowiłam się wyprowadzić. Z dnia na dzień musiałam znaleźć pieniądze na nowy dach nad głową, na jedzenie, w dodatku kredyt, który podczas trwania związku postanowiliśmy wspólnie zaciągnąć. Jednak tak formalnie ja zaciągnęłam go tylko na siebie i to na mnie spoczywał obowiązek całej spłaty. W moim rozsypujacym się związku pod kątem finansowym zupełnie nam się nie układało. I w dodatku okazało się, że bank nie otrzymywał wpłat od stycznia za moją linię kredytową więc wypowiedział mi ją i żądał natychmiastowej spłaty 10 tyś zł. 

I jeszcze do tego wszystkiego zostałam bez Internetu.

Zaczęły się telefony od windykatorów za niespłacane raty, ja bez kasy na podstawowe utrzymanie, a co dopiero mówić o spłatach zadłużenia!?

No tak w zasadzie to wylądowałam ze swoim kotem i kartonami z dobytkiem życia na ulicy. Byłam zmuszona skorzystać z ostatniej możliwej do wzięcia chwilówki na bandycki procent z terminem spłaty na 30 dni. A starczyło to tylko na podstawowe utrzymanie. No i kolejny dług.... 

Gorzej być już chyba nie mogło.

Na szczęście udało się podpisać umowę na Internet mobilny z Cyfrowego Polsatu. Weszłam do swojego neta.... do swojego autorespondera... Spojrzałam na swoją listę adresową.... Ostatnie póltorej roku niestety zaniedbałam pod względem budowania relacji z mimi subskrybentami. Poszłam w zupełnie innym kierunku, dałam się zwieźć z wytyczonej sobie wcześniej ścieżki. I w tym właśnie momencie bardzo tego żalowałam. Na szczęście swoje listy adresowe nadal miałam.

Nie było wyboru. Postawiłam na jedną kartę i wysłałam maila o tym, że zrobię kurs o najważniejszych narzędziach w eBiznesie, jakich ja używam. Kurs jeszcze wtedy nie istniał. Ale ja potrzebowałam zarobić OD RAZU. Nie mogłam najpierw robić kursu, a potem go sprzedawać. Więc zrobiłam PRZEDSPRZEDAŻ nieistniejącego kursu.

I takim sposobem zarobiłam od razu pieniądze na pokój, który wynajmowałam, spłatę banyckiej pożyczki i coś do jedzenia.

Gdyby nie LISTA MAILINGOWA, którą zbudowałam znacznie wcześniej, która mnie poznała i która mi ufała, nawet, gdy się z nimi przestałam na jakiś czas komunikować, nie dokonałabym tego... musiałabym wrócić do pracy na etat. Pewnie na kasę do jakiejś Biedronki. I nie wiem co by dzisiaj ze mną było.

Pomału zaczęłam stawać na nogi. Ucięłam wszystkie niepotrzebne koszty. Sprzedałam co się dało. Znalazłam najtańszy pokój. I zaczęłam odnawiać swoje relacje z listą mailingową. 

Efekt budowania listy mailingowej?

W czerwcu 2016 roku miałam 59 tyś długu. Dogadałam się z windykatorami. Ale komornika nie udało się uniknąć niestety. Za to z komornikiem się dogadałam co do spłat i nie blokuje mi konta bankowego. Od Stycznia 2017 roku sprawdzam swój majątek netto. Oto jak zmienia się krzywa wykresu (sumy w nawiasach to poniżej zera, jak widzisz w styczniu 2017 byłam na 37 tyś na minusie, a zakończyłam rok 18 tyś na minusie)

 

Może nie jestem milionerem (jeszcze ;P) jednak powiem szczerze nie znam osobiście nikogo z mojej rodziny, czy znajomych, którzy pracują na etacie i którzy spłacili w półtorej roku prawie cały swój dług, mając komornika na karku, praktycznie żadnego wsparcia i mega doły emocjonalne między czasie. Więc uważam, że naprawdę nieźle mi poszło. 

Moim pierwszym celem finansowym było to, aby wyjść na ZERO i zacząć o nowa budować swój majątek. Wiem jedno... na kasie w Biedronce nie osiągnęłabym tego.

W dodatku praca z budową listy mailingowej nie wymaga siedzenia codziennie od 7 do 15 przed kompem.

Bywają dni (i czasem nawet dość często), że po prostu NIC NIE ROBIĘ, bo mam gorszy dzień, bo jest ładna pogoda i wolę pojechać do lasu na rower, bo mam szkołę, albo po prostu chcę posprzątać w mieszkaniu i poczytać książkę.

I to jest bardzo ważnym elementem tej pracy. To, że wykonuję ją WTEDY GDY JA CHCĘ, a nie wtedy gdy muszę. Nic nie muszę odkąd pracuję w Internecie i posiadam LISTĘ MAILINGOWĄ. To daje oddechu. Można się zresetować, oderwać, przemyśleć co dalej. Zaplanować działania, życie. Nie ma presji.

Wyobraź sobie, że nie masz presji robienia tego co robisz. Możesz to robic wtedy gdy masz na to ochotę!

A Ty ma co przeznaczyłbyś swój dochód  z Internetu? Wyobrź sobie, że masz zbudowaną listę mailingową i wysyłasz jednego maila o sprzedaży czegokolwiek i za parę godzin masz np. choćby nawet ten 1000 zł dodatkowo? A gdy zaczniesz się w tym rozwijać, to w ciągu godziny możesz zmieć 6000, 12 tyś.. 50 tyś, 75 tyś! Tak jest to możliwe. Wszystko zależy jak zbierasz listę adresową i co sprzedajesz.

Być może nie stanie się to na drugi dzień po postawieniu Twojej pierwszej strony. Ale nawet jeśli miałoby Ci to zająć rok, dwa, albo trzy... i najpierw zarabiać ten 1000 zł, potem 3000 zł, potem 7000 zł miesięcznie ... a po 3 latach np. 50 tyś zł miesięcznie.. To czy warto? Jak uwżasz?


Jak możesz zarobić na
swojej LIŚCIE MAILINGOWEJ?

 

Sposobów jest naprawdę WIELE.

Ja głównie zarabiałam w programach partnerskich od 2014 roku. Czyli polecając obce produkty i usługi. Np polecam autoresponder, którego sama używam. Znam to narzędzie doskonale i pomagam osobom, które z mojego polecenia również skorzystają z tego narzędzia.

Ty także możesz polecać obce produkty i usługi. Możesz zarabiać w MLM. Budując strukturę lub sprzdając produkty z tych firm online.

Np. ja zbudowałam kanał o młodym wyglądzie na YT. Nagrywam tam wideo o osobach, które wyglądają bardzo młdo. Np. osoba, która ma 70 lat, a wygląda na 30 lat. Pod filmami zapraszam do zapisania się na moją listę mailingową, aby pobrać mój poradnik o tym jak długo młodo wyglądać. W poradniku mam link do swojej strony  przechwytującej o tym co to jest kolagen. I osoby, które się tam zapiszą dostają moje wideo o tym jakiego ja kolagenu używam. Sama wyglądam młodo więc wykorzystuję ten swój dar jako autorytet i osoby zmawiają u mnie ten kolagen. Ja go kupuję w firmie mlm taniej ze zniżką i zlecam wysyłkę na adres osoby, którami zapłaciła z akolagen. Zatem różnica pomiędzy tym co osoba zapłaciła mi, a za ile ja kupiłam produkt w firmie zostaje u mnie ok 100 zł.

Możesz taki schemat wykorzystać w dowolnym MLM. Tylko podstawą jest BUDOWANIE LISTY ADRESOWEJ, zaufania, budowania relacji!

Bo niestety większość osób robi np. kanał o kolagenie, który chcą sprzedawać. I myślą, że dzięki tym filmom znajdą kupca. A to jest BŁĄD. Bo nikt nie szuka kolagenu. Ludzie szukają sposobów na młody wygląd. Dlatego kanał trzeba zrobić o młodym wyglądzie, a dopiero na liście mailingowej sprzedawać kolagen jako to coś co pomoże w utrzymaniu młodego wyglądu. Na takiej liście mogę sprzedawać też inne suplementy diety i inne specyfiki z firm MLM.

Wystarczyło zbudować tylko LISTĘ MAILINGOWĄ.

Możesz też zacząć tworzyć swoje własne produkty w formie kursów wideo czy pdf.

Ja tworzę kursy z zakresu marketingu internetowego, ale i inne. Np. iny mój pomysł to temat ODZYSKANIA WZROKU, ASTYGMATYZM ... są ćwiczenia, które przywracają wzrok. Właśnie tworzę kurs o tym, który będę sprzedwała. Oczywiście najpierw trzeba wybudować listę adresową osób potencjalnie zainteresowanych zanim zacznie się sprzedaż. Od LISTY WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA.

Na sprzedaży własnych kursów zyskujesz podwójnie. Po 1 masz praktycznie biznes bezkosztowy więc 100% zysku trafia do Ciebie. Po 2 zyskujesz autorytet.

Jednak obojętnie jaką formę zarabiania wybierzesz obce czy własne produkty, tak czy siak LISTA MAILINGOWA TO PODSTAWA, aby móc mówić o sukcesie w tej branży.

Pamiętasz moja historię z czerwca 2016 roku? Gdy świat mi się zawalił?

Nigdy nie wiesz, kiesy LISTA ADRESOWA Ci się przyda. No i jak widzisz, jeśli choć trochę wybudujesz poczatkowo fajną relację z listą to potem nawet jak się jakiś czas do nich nie oddywasz (czego oczywiście raczej należy unikać), to oni Cię pamiętają i i tak zaaragują. 

Zastanawia Cię to wszystko?

Bądź ze sobą szczerzy.... co takiego robisz w tym Internecie?

Już wspominałam o tym, że osoby,
które obserwujesz w ebiznesie,
które mają efekty
zapewne mają swoje listy adresowe.

Mają?

Wiec teraz pozostaje proste pytanie 


CZEMU ZATEM TY JESZCZE ICH NIE MASZ?


Czy naprawdę łudzisz się, że Tobie się bez Listy Mailingowej UDA?

 

Będę brutalna: Przestań się OSZUKIWAĆ. Jeśli nie chcesz się zabrać za budowanie listy adresowej, to lepiej już teraz zamknij laptopa i znajdź sobie jednak jakieś inne zajęcie, ponieważ NIGDY nie będziesz się w stanie utrzymać z Internetu, jeśli nie masz listy adresowej.

A już na pewno możesz zgnieść te wydrukowane kartki
z egzotycznymi wakacjami i wrzcić je do śmieci.

Oczywiście jest to możliwe, aby zbudować dochód online, bez listy,
ale uwierz mi.... ta droga jest JESZCZE TRUDNIEJSZA i JESZCZE DŁUŻSZA,
niż droga poprzez
LISTĘ MAILINGOWĄ.


Ok jeśli już ROZUMIESZ,
że najkrótsza droga do wolności ONLINE
jest poprzez LISTĘ MAILINGOWĄ
to teraz możesz zająć się jej budową. 

 

Nie wiesz jak się za to zabrać?

Nie znasz się na tych wszystkich narzędziach?

Jak to wszystko połaczyć ze sobą?

Jak zrobić strony?

Jak dawać wartość?

Oto PODSTAWA PODSTAW - techniczny kurs o tym jak BUDOWAĆ DOCHODOWE LISTY MAILINGOWE

Wszystkie umiejętności jakie potrzebujesz,
aby technicznie to wszystko ogarnąć jest w tym kursie!

To jest ABSOLUTNY FUNDAMENT, od którego należy zacząć.

 

Widzisz tę stronę tylko raz ... nie zamykaj..

 Gdy zamnkiesz tę stronę, to cena bezpowrotnie wróci na 57 zł. 

29 zł

WIDEO KURS:

5 Kroków Do Budowania Dochodowej
Listy Adresowej

WIDZISZ TO?

Zaledwie 57 zł dzieli Cię od pozyskania wiedzy na ten temat
JAK TO DO CHOLERY SKUTECZNIE ROBIĆ?

 


Zamiast Tracić Czas Na Szukanie Jak To Robić
Odbierz Mój Gotowy Kurs

"WSZYSTKO JAK NA TACY" :D .... tak mówią moi Klienci...

Po tym kursie w końcu będziesz umieć robić/używać tego:

KROK 1 :: NARZĘDZIE

 • Podpowiem Ci jak kupić narzędzie GETALL, aby było na początku najtaniej, dzięki czemu obierzesz odpowiednią strategię rozwoju dla siebie zaczynając od małych kwot opłat i będziesz wiedzieć jak później to rozwijać.
 • Nagram instrukcję o tym jak dodasz swój adres mailowy jako NADAWCA, co pozwoli Ci sprawnie odpowiadać na maile swoich czytelników oraz budować swoją rozpoznawalność. Podpowiem Ci jakich nazw warto używać, jak to ogarnąć.

KROK 2 :: FORMULARZ

 • Pokażę Ci jak tworzyć formularze, co umożliwi Ci zbieranie adresów email od osób zainteresowanych.
 • Pokażę Ci jak wstawiać w przyciski formularza swoje ładne obrazki, dzieki czemu Twoja strona przechwytująca będzie skuteczniejsza i będzie się wyróżniać. Otrzymasz ode mnie też paczkę takich najskuteczniejszych przycisków.

KROK 3 :: STRONA PRZECHWYTUJĄCA

 • Nagram Ci instrukcję tworzenia strony przechwytującej w kreatorze stron, który jest w GetAll, oraz to jak dodac na ta stronę stworzony wczesniej formularz, dzieki czemu będziesz mógł od tej chwili tworzyc każdą dowolna stronę przechwytująca, jaka tylko przyjdzie Ci na myśl, w dowolnej ilości, bez ograniczeń a to pozwoli Ci na skuteczne zbieranie i budowanie swojej listy adresowej.
 • Podpowiem co zrobić i jak aby Twoje strony przechwytujące były pod ładnym adresem na Twojej domenie dzięki czemu Twoje strony będą wyglądały do razu profesjonanie oraz będziesz tym budował lepszy wizerunek siebie i swojego ebiznesu, a to spowoduje, z eludzie chętniej będą się zapisywali na Twoich stronach na Twoje listy mailingowe.

KROK 4 :: WARTOŚĆ

 • Dowiesz się o JEDNYM skutecznym sposobie jak prosto i szybko stworzyć wartość jako magnes, dzięki któremu nowe osoby będą się chętnie zapisywały na Twoje listy mailingowe.

KROK 5 :: MAILING

 • Pokażę Ci jak technicznie stworzyć nową listę mailingową i ją odpowiednio grupować co pozwoli Ci na odpowiednie zorganizowanie swojej pracy, powiem Ci jak tworzyc grupy i jak to wszystko od początku dobrze organizować. Mam doświadczenie więc wiem na co warto na samym początku już zwrócić uwagę aby zacząc od samego początku działać sprawniej i w bardziej zorganizowany sposób.
 • Powiem, jak tworzyć i dodawać nowe maile do kolejki maili, dzięki czemu będziesz w stanie projektować swój biznes tak, aby dla Ciebie działał automatycznie gdy wykonać pierwszą początkową fazę tworzenia swojej listy mailingowej.
 • Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy kolejką maili a mailingiem, wyjaśnię Ci to tak abyś dzięki temu mógł odpowiednio używać tych narzędzi w swoim ebiznesie i skuteczniej budowac swoja listę mailingową. Dam przykłady zastosowań.
 • Wyjaśnię ustawienia zaawansowane przy wysyłaniu mailingu i followup, co pozwoli Ci jeszce skuteczniej docierać do odpowiednich osób na swoich listach mailingowych oraz unikać duplikowania maili do jednej osoby. 

Po Tym Kursie NARESZCIE będziesz mógł:

 • Zacząć swobodnie i systematycznie budować i powiększać swoja listę adresową a co za tym idzie promować w łatwy i bezkosztowy sposób każde swoje nowe przedsięwzięcie. 
 • Dzięki czemu będziesz mógł od razu na starcie jakiegoś swojego nowego przedsięwzięcia mieć natychmiast w pierwszych kilku dniach mieć nowych Partnerów czy Klientów.

Na pewno nie raz się zastanawiałeś, jak to się dzieje, że niektórzy ledwo wchodzą w jakiś temat i NAGLE w miesiąc zdobywają tytuły i rangi, a innym to zajmuje wiele miesięcy, lat albo nigdy tego nie osiągają?

No właśnie dlatego, że maja BAZĘ MAIINGOWĄ. Wysylaja kilka maili do swojej bazy, mówią że są w nowym temacie, tłumaczą dlaczego w nim są, mówią w jaki sposób pomogą nowym osobom, które się do nich przyłączą i takim sposobem NAGLE w 30 dni zodbywają więcej niż nie jeden przez rok.

Możesz należeć do tej grupy osób pod warunkiem, że ZACZNIESZ W KOŃCU ROBIĆ TO TAK JAK ONI i zaczniesz BUDOWAĆ SWOJĄ LISTĘ MAILINGOWĄ! Inczej nigdy tego nie osiągniesz. Taka jest brutalna prawda. 

Pokaże Ci 3 skuteczne sposoby jak promować Twoją stronę przechwytującą tak aby osoby na nie wchodziły i zapisywały się na Twoją listę. 

Pokaże Ci jak połączyć kreator stron z Facebookiem Tdzieki czemu będziesz mógł szybko tworzyć dowód społeczny na swojej dowolnej stronie stworzonej w kreatorze. 

Paczka przycisków dzieki czemu Twoje formularze będą ciekawsze i wyróżniające się a więc skuteczniejsze. 

Każdy, kto skorzysta z mojego linku polecającego do GETALL, który będzie podany w kursie ma moją bezterminową pomoc w zakresie korzystania z tego narzędzia. Czyli na zawsze. Jak tylko będziesz mieć problem z czymś w GETALL to zawsze możesz mnie pytać i moja pomoc zawsze będzie dla Ciebie bezpłatna, pod warunkiem, że będę widziała Cię na mojej liście poleconych Klientów. Moim Klientom pomagam bezpłatnie, bezterminowo w zakresie korzystania z GetAll.

Dla kogo ten kurs jest?

Dla Laików. Osób, które nigdy nie budowały listy adresowej. Nie mają pojęcia o tym czym jest strona przechwytująca i jak ją zrobić. Nie wiedzą jak dodawać nowe maile do tak zwanej kolejki maili, ani czym w zasadzie jest ta KOLEJKA MAILI?!

DLA LAIKÓW...

...bo język jakim tłumaczę te wszystkie kwestie jest JĘZYKIEM PROSTYM POLSKIM, a nie informatycznym bełkotem. Od czasu do czasu pracuję z programistami, sama byłam programistą i wiem jak specyficzny jest to język. Jako, że w swoim ebiznesie mam kontakt głównie z osobami początkującymi potrafię przekazać sprawy techniczne w sposób PROSTY I ZROUMIAŁY dla każdego początkującego.

DLA OSÓB ZAANGAŻOWANYCH...

...ponieważ jest to forma nagranych filmów wideo i tzreba być aangażowanym aby to obejrzeć i od razu wdrażać w działanie. Samo do głowy nie wejdzie od samego faktu zakupu kursu. Natomiast zawsze jest ze mną kontakt, poprzez specjalny formularz kontaktowy dla Klientów kursu.

DLA OSÓB ZDECYDOWANYCH ODNIEŚĆ SUKCES...

...z tego względu, że jest to wiedza pozwalająca na zbudowanie systemu pozyskiwania listy adresowej, natomiast ten system trzeba po prostu stosować, aby się to działo. Samo stworzenie strony przechwytującej nie sprawi, że lista się zbuduje. Dlatego jest to dla osób, które nabytą wiedzę zamierzają zastosować w działaniu, aby odnieść SUKCES.

Dla kogo ten kurs NIE jest?

DLA LENIUCHÓW...

... samo nic się nie zrobi. Zakup kursu nie sprawi, że magicznie ta wiedza wejdzie Ci w krew i do głowy. Sorry... tego jeszcze nie wymyślili... i tego nie oferuję w swoim kursie.... sam musisz zapoznać się z materiałami i wdrożyć w działania.

DLA OSÓB ROSZCZENIOWYCH...

... wybacz, to, że zakupisz kurs nie oznacza, że bedę pisała Ci maile do Twojej listy mailingowej czy tworzyła za Ciebie strony przechwytujące (taka usługa kosztuje dodatkowo i nie zawiera się w tym kursie) lub, że będziesz do mnie wydzwaniać o północy, bo nie rozumiesz czegoś. Każdy Klient ma ze mną kontakt poprzez formularz kontaktowy i pomagam oczywiście, ale w ramach tego kursu nie robię nic za Klientów ani w czasie rzeczywistym. Jeśli napiszesz, odpowiem Ci w ciągu 24h, lub  w najbliższym możliwym czasie. Ale nie oczekuj, że bedę z Tobą siedziała na Skype i przerabiała wideo, które są nagrane i przygotowane w kursie. Oczywiście jeśli cokolwiek będzie niezrozumiałe, dogram odpowiednie wideo, lub w sytuacji wyjątkowej spotkamy się na Skype, abym mogła Ci pomóc. Bo ważne dla mnie jest. aby każdy Klient w 100% skorzystał z kursu i aby wszystko dla każdego było jasne. Jednak jeszcze nie było sytuacji takiej, aby ktoś nie poradził sobie z czymś w kursie i aby potrzebna była interwencja na Skype. Zatem za Ciebie niczego nie zrobię, ale dla Ciebie w ramach tego kursu zrobię wszystko co tylko będzie trzeba. Zatem ważne, abyś rozróżniał te dwie kwestie.


Teraz mam do Ciebie pytanie....

... czy ten kurs może spowodować,
że przybliżysz się do Twoich marzeń?

Będziesz choć o krok bliżej?

Jeśli odpowiedź brzmi "TAK" to zrób ten krok.... dla własnego dobra i aby sobie nie wymawiać za jakiś czas: "ahhhh,,,,, trzeba było to wtedy zrobić".

Jedyne

 Gdy zamnkiesz tę stronę, to cena bezpowrotnie wróci na 57 zł. 

29 zł

Aby być o

5 Kroków Bliżej Do Budowania Swojej Dochodowej
Listy Adresowej

WIDEO KURS

Copyright 2018 (c) Sitarz Consulting SP. z o. o. | Regulamin i polityka prywatności