-96%
1,00 

Może miałeś problem z nagraniem ekranu swojego monitora w czasie gdy coś robisz na komputerze i chcesz to pokazać lub chcesz nagrać swoją prezentację? Jeśli tak to ten krótki kurs podpowie Ci jak to zrobić  w szybki i prosty sposób darmowym programem. Jak nagrać wideo? Jeśli do tej pory nie wiedziałeś w jaki sposób nagrać wideo na swój kanał YouTube.

-98%

Polecanie w Internecie

JAK MIEĆ KLIENTÓW Z INTERNETU?

1,00 

„Bardzo cenne wskazówki” – napisała na czacie Maria    Grzegorz: Święte słowa poruszyłaś 🙂 Wielkie dzięki za to 🙂 Anna: 5 lat mojej pracy wyrzuciłam do kosza Daniel: super webinar 🙂 Grzegorz: Woow dzięki Asiu i wielki szacun 🙂 Daniel_1: Słuchamy i ogarniamy ? Barbara: świetnie to prezentujesz Asiu   Jest to zapis mojego webinaru. Nie robię ich zbyt często ale [...]

-96%
1,00 

Muzyka, dźwięki przydadzą Ci się do tego aby urozmaicić swój film. możesz sobie stworzyć krótkie intro na początek i na zakończenie swoich filmów. Od razu wygląda taki film lepiej. Obejrzyj wideo poniżej w którym prezentuje taki właśnie sposób.

1,00 

Do zrobienia takiej grafiki będziesz potrzebować darmowego programu GIMP tutaj go ściągniesz. Szkolenie w którym pokazuję jak wykonać taka grafikę w 2 minuty i 9 sekund masz poniżej. Jeśli chcesz dostać drugą część szkolenia w której tłumaczę co jak robiłam to zapraszam do pobrania pełnej wersji szkolenia.