-62%

Kurs Podstawowy Rozszerzony

Jak Stworzyć Bezpłatną Relamę Na YT

37,00 

Dowiedz się jak wykorzystać potężny portal YouTube, aby stał się dla Ciebie źródłem ruchu na Twoje strony.

57,00 

Pisanie wiadomości email jest koniecznością, jeśli chcesz zarabiać w Internecie. Umiejętność pisania emalii, możesz przełożyć także na pisanie postów, czy wpisów an blog. Wskazówki, którymi się z Tobą dzielę na pewno rzucą nowe światło na temat pisania emaili, o ile jeszcze tego nigdy nie robiłeś lub robiłeś bardzo sporadycznie i niesystematycznie. Jest to kurs dla osób które chcą zacząć pisać. Chcą się dowiedzieć co jest najważniejsze, an co zwracać uwagę i jak się do tego zabrać.

1,00 

Do zrobienia takiej grafiki będziesz potrzebować darmowego programu GIMP tutaj go ściągniesz. Szkolenie w którym pokazuję jak wykonać taka grafikę w 2 minuty i 9 sekund masz poniżej. Jeśli chcesz dostać drugą część szkolenia w której tłumaczę co jak robiłam to zapraszam do pobrania pełnej wersji szkolenia.

1997,00 

Sklep z kursami platforma VOD Czy wiesz że sklep z kursami platforma VOD to świetnym sposób na dodatkowy dochód z internetu? Może być również niezależnym źródło dochodu pasywnego. Ten produkt sklep z kursami platforma VOD zawiera: Gotowy sklep – witryna internetowa, gotowa do sprzedaży kursów i przynoszenia dodatkowego dochodu (instalacje wykonuje osobiście) Rok mojego wsparcia w [...]